Επιτυχόντες Γλυφάδας 2018


ΓΕ.Λ.

19.375 ΠΑΣΓΙΑΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 6ος ΝΟΜIΚΗΣ ΕΚΠΑ
19.140 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 27η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ
18.025 ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 72ος ΧΗΜΕΙΑΣ ΕΚΠΑ
18.076 ΒΑΓΔΑ ΑΛΕΞΙΑ 12η ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
18.008 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΕΚΠΑ
19.375 ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΑ 22η ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΚΠΑ
19.821 ΝΕΙΛΑ ΜΑΡΘΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
19.162 ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 27η ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
18.925 ΚΟΝΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 25ος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΚΠΑ
18.710 ΠΑΝΤΟΣΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
18.704 ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
18.387 ΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 32ος ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΜΕ ΕΚΠΑ
17.784 ΠΑΧΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 25ος ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ
17.673 ΚΩΤΣΙΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 50η ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΔΠΘ
17.392 ΠΑΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 62η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΠΑ
17.388 ΣΑΡΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ
16.845 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
16.829 ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΓΑΠΗ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΠΑΠΕΙ
16.563 ΛΕΝΗ ΕΛΥΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
16.664 ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΡΗΣ ΑΚΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
16.485 ΣΧΙΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ.
16.275 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΚΗΣ 84ος ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΜΕ ΕΚΠΑ
16.099 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ
15.937 ΚΑΠΑΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΜΠ
15.340 ΜΠΑΓΙΟΝΕΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΕΜΠ
15.803 ΛΕΙΒΑΔΑ ΥΒΟΝΝΗ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΠΑΠΕΙ
15.463 ΣΜΠΟΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΠΑΠΕΙ
15.303 ΞΥΔΗ ΣΟΦΙΑ 18η ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΦΙΛΟΣΟΦ. ΕΠΙΣΤ. ΕΚΠΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΚΠΑ
ΝΕΝΤΕ ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΕΚΠΑ
ΣΙΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΒΙΟΜΗΧ. ΔΙΟΙΚ. & ΤΕΧΝΟΛ. ΟΠΑ
ΤΕΡΠΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΞΥΔΗ ΣΟΦΙΑ 26η ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 32η ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΝΤΟΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΜΑΜΑ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ
ΤΣΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 29ος ΜΗΧΑΝ. ΣΧΕΔ. ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΣΥΣΤ. ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑ ΕΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚ. ΣΥΣΤΗΜ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΣΤ. ΕΛ.
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΖΑΝΙΑ ΦΕΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΔΑΣΟΠ. & ΔΙΑΧ. ΠΕΡ. & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΠΘ
ΝΤΕΡΒΙΣΑΙ ΑΛΕΞ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΜΗΧ. ΜΟΥΣ. ΤΕΧΝΟΛ. & ΑΚΟΥΣΤ. ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ


ΕΠΑ.Λ.

16.500 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΛΚΗΣ 4ος ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
16.000 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ος ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
15.250 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25ος ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. &Η/Υ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
13.790 ΚΑΙΣΑΡΙΤΗΣ ΜΑΝΟΣ 11ος ΕΠΙΣΤ. ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ, ΠΟΤΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ


ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ

ΚΙΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΧΑΣΑΠΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΤΣΟΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ