Επιτυχόντες Γλυφάδας 2017


ΓΕ.Λ.

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ
ΑΡΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΓΔΑ ΑΛΕΞΙΑ 3ο ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 5ο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΒΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ο ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΚΟΥΦΑ ΔΑΝΑΗ 5ο ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 5ο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΑ 4ο ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΔΟΥΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 3ο ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΕΜΠ
ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΚΕΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑΣΤΕΛΛΑ 2ο ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΑ 1ο ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΚΠΑ
ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΧΗΜΕΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΚΟΝΤΟΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 3ο ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΕΚΠΑ
ΚΟΣΜΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1ο ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΚΩΤΣΙΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΔΠΘ
ΛΕΙΒΑΔΑ ΥΒΟΝΝΗ 5ο ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ
ΜΑΝΤΖΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ
ΜΠΑΓΙΟΝΕΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2ο ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΜΠΕΡΔΕΣΗ ΜΑΡΑ 5ο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΝΟΝΙΚΑ 5ο ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 2ο ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ 2ο ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΠΑΣΓΙΑΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΧΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ
ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΚΗΣ 1ο ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΣΑΡΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2ο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
ΣΙΓΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΣΙΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΙΣΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 3ο ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΔΠΘ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΣΧΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΖΙΦΑ ΜΑΡΙΑ 1ο ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΣΕΝΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 5ο ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΟΤΟΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΑΡΑΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΔΠΘ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 2ο ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΚΠΑ


ΕΠΑ.Λ.

ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΑ.Λ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΕΠΑ.Λ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΕΡΑΓΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΑ.Λ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΑ.Λ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ


ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ

ΚΙΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΛ. ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΛ. ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ
ΤΣΟΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΛΛ. ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΧΑΣΑΠΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΕΛΛ. ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ