Επιτυχόντες Γλυφάδας 2016

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΠΕΙ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ.
ΑΝΣΑΛΝΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1ο ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΑΡΚΟΥΡ ΜΠΕΡΝΑΡ 2ο ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΠΘ
ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ο ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ
ΒΑΓΔΑ ΑΛΕΞΙΑ 3ο ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΕΚΠΑ
ΓΚΟΥΦΑ ΔΑΝΑΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5ο ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΑ 4ο ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΚΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΛΙΑ 1ο ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΠΑ
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΛΥΔΙΑ 1ο ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ.
ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΚΠΑ
ΚΟΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΔΗ ΑΜΑΛΙΑ 5ο ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ.
ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΚΠΑ
ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΠΑ
ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5ο ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΚΟΝΤΟΛΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2ο ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΡΜΟΥΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ο ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2ο ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑ ΕΛΕΝΗ 5ο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 1ο ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ.
ΜΗΛΙΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 5ο ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΜΕΛΕΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΜΕΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ
ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 5ο ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΜΠΑΡΔΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΝΕΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2ο ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΕΝ)
ΟΙΚΟΝΟΜΕΑ ΧΡΥΣΑ 1ο ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ 2ο ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ 5ο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
ΠΑΣΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 5ο ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΠΕΙ
ΠΑΧΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ
ΠΕΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 5ο ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΡΟΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3ο ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΣΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 3ο ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΘ
ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΔΠΘ
ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΖΩΗ 1ο ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΘ
ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1ο ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
ΤΖΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΧΑΡΑΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΔΠΘ
ΧΟΛΕΒΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2ο ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΤΖΙΟΥΦΑ ΙΛΙΑ 5ο ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
ΤΣΕΝΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΚΠΑ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
ΤΖΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 2ο ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΩΝΣΤΑ ΜΙΚΑΕΛΑ 1ο ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΞΗΡΟΜΑΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 5ο ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΑ.Λ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΛΙΑ ΕΠΑ.Λ. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΑ.Λ. ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΑ.Λ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ