Άριστοι Γλυφάδας

6ος 19375 ΠΑΣΓΙΑΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18993 ΓΚΟΥΦΑ ΔΑΝΑΗ 5ο ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΠΕΙ
12η 18076 ΒΑΓΔΑ ΑΛΕΞΙΑ 3ο ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ ΑΘΗΝΑΣ
70η 18.008 ΚΟΖΟΜΠΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3ο ΧΗΜΕΙΑΣ ΕΚΠΑ
22η 19845* ΚΕΦΑΛΑ ΕΛΕΝΑ 1ο ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΕΚΠΑ
72η 18704* ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
62ος 18387* ΔΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
19737 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 3ο ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
1ος 19721 ΠΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2ο ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΕΜΠ
20113* ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 5ο ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
19674 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5ο ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
19637 ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ο Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ
19385 ΔΟΥΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1ο ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
19304 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 4ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
19293 ΣΚΛΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
19291 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΝΑ 2ο ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
19290 ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΕΜΠ
19265 ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
19223 ΠΑΣΤΕΛΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
19221 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
19200 ΜΑΡΓΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
19187 ΣΚΛΑΒΟΣ ΜΑΝΟΣ 2ο ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
19177 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ 3ο ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
19160 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΙΝΑ 5ο ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΣΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19024 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 3ο ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
18988 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΕΜΠ
18968 ΤΖΑΝΕΤΗ ΣΟΦΙΑ 5ο ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ
18966 ΤΖΙΒΕΛΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18959 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18918 ΚΟΚΚΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
18909 ΠΟΝΤΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ 3ο ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
18901 ΚΟΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18891 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18883 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18880 ΡΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18875 ΠΑΥΛΟΥ ΕΥΑ 2ο ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
18858 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18827 ΚΑΡΥΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
18817 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 3ο ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
18733 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΩΡΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18722 ΣΑΡΛΑΣ ΘΑΝΟΣ 2ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΕΜΠ
18680 ΛΥΤΡΑΣ ΛΙΝΟΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18618 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
18575 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3ο ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18563 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ
18547 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΕΚΠΑ
18519 ΠΕΤΟΥΜΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ
18509 ΣΙΟΝΤΟΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
18402 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 3ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΘ
18395 ΧΑΡΑΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
18383 ΣΑΓΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΣ 2ο ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
18340 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 5ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18323 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
18317 ΠΕΤΡΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 1ο ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
18253* ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18243 ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 2ο ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
18210 ΣΙΓΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ
18123 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3ο ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ
22277* ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1ο ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
21184* ΧΟΛΕΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
21003* ΔΑΚΟΥΤΡΟΥ ΤΙΝΑ 1ο ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
20226* ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΜΥΡΤΩ 1ο ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
20197* ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1ο ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
19942* ΤΡΑΝΟΥΔΗ ΙΛΥΑ 1ο ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑ
19733* ΠΕΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 5ο ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
19524* ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΚΠΑ
19335* ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5ο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΠΑ
18944* ΜΕΛΕΤΗ ΧΡΥΣΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ
18801* ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΕΚΠΑ
18671* ΜΥΛΩΝΑ ΛΕΝΙΑ 1ο ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΠΕΙ